İkinci el ofis mobilyası alanlar arasında firmamızın kalitesi ve müşterilerine vermiş olduğu güven gözler önünde yer alır. Firma olarak satmak istediğiniz ofis mobilyalarını değerinde ve değerinin üstünde fiyatlara alarak sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.

Firmamız kurumsal alt yapısı ve profesyonel çalışma ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanın bilincinde olarak hizmet sunuyoruz.

Çalışma ideolojimizin arasında % 100 müşteri memnuniyeti ve müşteri güveni yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin satmak istediği ofis mobilyalarınızı istediğiniz alandan alarak sizlere yorulmadan hizmet imkanı sunuyoruz. Sizlere sadece yeni mobilyalarınızı keyfini çıkarmak kalıyor.

Çeşitli sebeplerden dolayı ikinci el ofis mobilyası satmak mı istiyorsunuz? O halde size yardımcı olabilir, mobilyalarınız için fiyat teklifi verebilir, uygun gördüğünüz gün nakit satın alabiliriz. Tüm İstanbul geneline hizmet verip 2.el veya sıfır ofis eşyası satın alan firmamız satış sürecinin nasıl işlediğini, nasıl hizmet verdiğimizi ve fiyatlandırma kriterlerimizi tek tek anlatacak.

İkinci el ofis mobilyası alanlar ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulacaksınız. İş akışımızı size anlatmak ve sürekli sorulan soruların cevaplarını vermek için detaylı bir yazı hazırladık. Spot ofis mobilyası nasıl satılır, ikinci el ofis mobilyası fiyatları nasıl belirlenir, nakliye ve ödeme gibi sorularınız cevaplarını bulacak. İsterseniz hemen başlayalım.

Kaliteli, sağlam, kullanılabilir durumda olan ve iş kurmak için ikinci el ofis mobilyası almak istiyorum diyen kişilerin kullanabileceği tarzda olan eşyaları alabiliyoruz. Yıllar öncesinin modası olan, günümüz ofis mobilyası düşünüldüğünde demode kalan eşyaları almamız mümkün değildir. Çünkü bu tarz ürünleri alsak bile dükkanımızda satma şansımız yok maalesef.

Herkes tarafından bilinen, kalitesi ve tarzıyla kendisini kanıtlamış Nurus, Koleksiyon, Bürotime, Bürosit, Zivella gibi bilinen markaların ürünleri elbette daha yüksek rakamlardan alınıyor. Elbette ki sıfır ofis mobilyası aldığımız zaman ki kadar kusursuz ürünler beklemiyoruz. Satacağınız eşyaların bazı problemleri olsa da bunları biz de telafi ediyoruz. Ancak çok deforme olmuş ürünleri almamız mümkün değildir. Ürünün kaliteli ve sağlam olmasının dışında göze hitap edecek bir modelinin olması şartı da aranıyor.

İkinci El Ofis Mobilyası